Inloggen
Hockey
Handige links
Agenda
26-8 
Bestuursvergadering
23-9 
Bestuursvergadering
21-10 
Bestuursvergadering
4-11 
ALV
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
# tegen = aantal doelpunten tegen
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Combitraining D Femke van Doorn
Koen Vermeer
Tara Luiten
Tim van der Hulst
V2 Combi training
16:45 - 18:00 Meisjes D1 Jeroen van den Berg V1 - AB
16:45 - 18:00 Meisjes D2 Iris van Dijk V1 - CD
16:45 - 18:00 Meisjes D3 V2 Combi training
16:45 - 18:00 Meisjes D4 V2 Combi training
16:45 - 18:00 Meisjes D5 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Combitraining C Femke van Doorn
Iris van Dijk
Jeroen van den Berg
Koen Vermeer
V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C3 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C4 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C5 V2 Combi training
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dirkjan Gijzen
Marc Bongers
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B3 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B4 V3 - CD
19:30 - 21:00 Combitraining A Christijn Feijen V2 Combi training
19:30 - 21:00 Meisjes A3 V2 Combi training
19:30 - 21:00 Meisjes A4 V2 Combi training
19:30 - 21:00 Meisjes A5 V2 Combi training
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:45 Meisjes C1 Iris van Dijk
Tesse van Broekhoven
V1 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C2 Gwenaëlle Bizet
Nikki Warries
V1 - CD
18:45 - 20:15 Jongens A1 Sander Both V1 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 Tim Adema
Tim van der Hulst
V1 - CD
19:00 - 20:30 Jongens B2 V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Christijn Feijen
Danique Kalverda
V2 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Rianne van der Linden
Sean Bourgonje
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B5 Isabelle van der Harst
Quirine Stallmann
V3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:15 - 16:15 Jongens Benjamins V1
15:15 - 16:15 Meisjes Benjamins V1
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 V2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F1 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes F2 V1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 V2
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 V2
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Silke Huisinga
Bo van Hattum
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Ire Stolk V3 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 V1 - CD
18:00 - 19:15 Combitraining D Max Vesters
Rama de Jong
Nijs Slingerland
V2 Combi training
18:00 - 19:15 Jongens D1 V2 Combi training
18:00 - 19:15 Jongens D2 V2 Combi training
18:00 - 19:30 Meisjes C3 Esther de Vos
Ire Stolk
V3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes C4 Xander Grobben V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B2 V1 - CD
19:15 - 20:45 Combitraining C Bart Slingerland
Jasper Huntelerslag
Tim Adema
Marlon Drijver
V2 Combi training
19:15 - 20:45 Jongens C1 V2 Combi training
19:15 - 20:45 Jongens C2 V2 Combi training
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 Meisjes C2 Gwenaëlle Bizet
Nikki Warries
V1 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D1 Jeroen van den Berg V2 - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Charissa Velders V2 - CD
17:30 - 18:45 Meisjes D3 Tara Luiten
Anniek Buis
V1 - CD
18:45 - 20:15 Combitraining B Koen Vermeer
Marleen van Doorn
Tim van der Hulst
V2 Combi training
18:45 - 20:15 Meisjes B3 V2 Combi training
18:45 - 20:15 Meisjes B4
V2 Combi training
18:45 - 20:15 Meisjes B5 V2 Combi training
19:00 - 20:30 Jongens B2 V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A2 Dirkjan Gijzen
Marc Bongers
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A3 Jan-Willem van Dijk V3
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:45 Jongens D1 Max Vesters
Rama de Jong
V2 - AB
16:30 - 17:45 Jongens D2 V2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 V1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 V1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 V1 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 V1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Iris van Dijk
Tesse van Broekhoven
V1 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes C5 V3 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C1 Bart Slingerland
Jasper Huntelerslag
V2 - AB
17:45 - 19:15 Jongens C2 Daniel de Vries
Marlon Drijver
V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Christijn Feijen
Danique Kalverda
V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A4 Bas Baars
Johan Pijl
V3 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes A5 V3 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Rianne van der Linden
Sean Bourgonje
V1 - CD
19:15 - 20:45 Jongens A1 V2 - AB
19:15 - 20:45 Jongens B1 Tim Adema
Tim van der Hulst
V2 - CD