Inloggen
Hockey
Handige links
Agenda
15-12 
Wijnproeverij
3-1 
Nieuwjaarsborrel
13-1 
Barcommissie - doe a
11-4 
JOJ Paas/Lente Toern
26-6 
Kamelentrofee D-Jeug
3-7 
Kamelentrofee C-Jeug
7-7 
Bestuursvergadering
 
Hele agenda
Contact
MHCN
Newtonbaan 10
3439 NK Nieuwegein

030-6048339
Volg MHCN ook op:  
Keeperscompetitie
  Team # tegen
Trimmers Maandag 
Meisjes C1 
Meisjes C3 
Meisjes A1 
Meisjes B4  10 
# tegen = aantal doelpunten tegen
Trainingsschema
Dit schema loopt van 9-12-2019 t/m 13-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C5-Zaal Elsie Baars
Ilse Klever
Merwestein, Sport- en Evenementencom 25 nov, 2, 9, 16 dec, 6, 13,m 20, 27 jan, 3, 10 feb
18:00 - 19:00 Meisjes A3-Zaal Jan-Willem van Dijk Merwestein, Sport- en Evenementencom 25 nov, 2, 9, 16 dec, 6, 13,m 20, 27 jan, 3, 10 feb
18:00 - 19:00 Meisjes C4-Zaal Lara Tigchelovend
Xander Grobben
Merwestein, Sport- en Evenementencom 25 nov, 2, 9, 16 dec, 6, 13,m 20, 27 jan, 3, 10 feb
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C2-Zaal Gwenaëlle Bizet
Nikki Warries
Veerhuis, 't 26 nov, 3,10,17 dec, 7,14,21,28 jan, 4,11 feb
17:00 - 18:00 Meisjes C3-Zaal Esther de Vos
Ire Stolk
Veerhuis, 't 26 nov, 3,10,17 dec, 7,14,21,28 jan, 4,11 feb
18:00 - 19:00 Jongens B12C-Zaal Tim Adema
Tim van der Hulst
Veerhuis, 't 26 nov, 3,10,17 dec, 7,14,21,28 jan, 4,11 feb
18:00 - 19:00 Jongens B1-Zaal Tim Adema
Tim van der Hulst
Veerhuis, 't 26 nov, 3,10,17 dec, 7,14,21,28 jan, 4,11 feb
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 E6 Zaalhockey Merwestein, Sport- en Evenementencom 11,18 dec, 8,15,22,29 jan, 5,12 feb
16:30 - 17:30 Jongens D1-Zaal Max Vesters
Rama de Jong
Veerhuis, 't 27 nov, 4,11,18 dec, 8,15,22, 29 jan, 5, 12 feb
16:30 - 17:30 Jongens D2-Zaal Gijs van Riele Veerhuis, 't 27 nov, 4,11,18 dec, 8,15,22, 29 jan, 5, 12 feb
17:00 - 18:00 F Zaalhockey Merwestein, Sport- en Evenementencom 11,18 dec, 8,15,22,29 jan, 5,12 feb
17:30 - 18:30 Meisjes A5-Zaal Ferry Grul Veerhuis, 't 27 nov, 4,11,18 dec, 8,15,22, 29 jan, 5, 12 feb
17:30 - 18:30 Meisjes B3-Zaal Lotte Houtzager
Marleen van Doorn
Veerhuis, 't 27 nov, 4,11,18 dec, 8,15,22, 29 jan, 5, 12 feb
18:30 - 19:30 Meisjes A4-Zaal Bas Baars
Johan Pijl
Veerhuis, 't 27 nov, 4,11,18 dec, 8,15,22, 29 jan, 5, 12 feb
18:30 - 19:30 Meisjes B2-Zaal Audell de Visser Veerhuis, 't 27 nov, 4,11,18 dec, 8,15,22, 29 jan, 5, 12 feb
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1-Zaal Jeroen van den Berg
Rianne van der Linden
Veerhuis, 't 28 nov, 5,12,19 dec, 2,9,16,23,30 jan, 6,13 feb
17:00 - 18:00 Meisjes D2-Zaal Charissa Velders
Iris van Dijk
Veerhuis, 't 28 nov, 5,12,19 dec, 2,9,16,23,30 jan, 6,13 feb
18:00 - 19:00 Meisjes A2-Zaal Dirkjan Gijzen
Marc Bongers
Veerhuis, 't 28 nov, 5,12,19 dec, 2,9,16,23,30 jan, 6,13 feb
18:00 - 19:00 Meisjes B1-Zaal Rianne van der Linden
Sean Bourgonje
Veerhuis, 't 28 nov, 5,12,19 dec, 2,9,16,23,30 jan, 6,13 feb
19:00 - 20:00 Heren 1-Zaal Joseph Flipsen Veerhuis, 't 28 nov, 5,12,19 dec, 2,9,16,23,30 jan, 6,13 feb
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens C1-Zaal Bart Slingerland
Jasper Huntelerslag
Veerhuis, 't 29 nov, 6,13,20 dec, 3,10,17,24,31 jan, 7,14 feb
16:30 - 17:30 Meisjes C1-Zaal Iris van Dijk
Tesse van Broekhoven
Veerhuis, 't 29 nov, 6,13,20 dec, 3,10,17,24,31 jan, 7,14 feb
17:30 - 18:30 Meisjes B4-Zaal Koen Vermeer
Tim Adema
Veerhuis, 't 29 nov, 6,13,20 dec, 3,10,17,24,31 jan, 7,14 feb
17:30 - 18:30 Meisjes B5-Zaal Isabelle van der Harst
Quirine Stallmann
Veerhuis, 't 29 nov, 6,13,20 dec, 3,10,17,24,31 jan, 7,14 feb
18:30 - 19:30 Jongens A1-Zaal Sander Both Veerhuis, 't 29 nov, 6,13,20 dec, 3,10,17,24,31 jan, 7,14 feb
18:30 - 19:30 Jongens A2-Zaal Sander Both Veerhuis, 't 29 nov, 6,13,20 dec, 3,10,17,24,31 jan, 7,14 feb